Sylwia Apola-Piórkowska

Sylwia Apola-Piórkowska

NEUROLOGOPEDA KLINICZNY
SPECJALISTA WCZESNEJ INTERWENCJI
TERAPEUTA MIOFUNKCJONALNY
TERAPEUTA ORTODONCJI FUNKCJONALNEJ
WŁAŚCICIEL

Założyłam Pracownię aby móc lepiej pomagać i dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Prywatnie jestem mamą, co daje mi szersze spojrzenie na rozwój i zabawę dziecka, a także na terapię domową.

Niesienie pomocy małym pacjentom i ich rodzinom sprawia mi ogromną satysfakcję i motywuje do dalszej pracy. Ciągle szukam coraz lepszych metod i technik pracy i w związku z tym stale podnoszę swoje kwalifikacje na specjalistycznych kursach.

Zajmuję się oceną i wspieraniem rozwoju niemowląt i małych dzieci. Specjalizuję się we wczesnej interwencji logopedycznej, diagnozie i terapii dzieci z wyzwaniami rozwojowymi (m. in. wcześniactwo, zespoły genetyczne) oraz zajmuję się profilaktyką i wsparciem leczenia ortodontycznego.

418787670_356063137166998_1457972130217512014_n

Małgorzata Wiercioch-Sowa

LOGOPEDA
OLIGOFRENOPEDAGOG
TERAPEUTA INTEGRACJI SENSORYCZNEJ
TERAPEUTA NIEZINTEGROWANYCH ODRUCHÓW

Terapia integracji sensorycznej

jowita sierżęga bester

Jowita Sierżęga-Bester

PEDAGOG SPECJALNY
TERAPEUTA OSÓB Z AUTYZMEM
TERAPEUTA WCZESNEGO WSPOMAGANIA ROZWOJU

Jako pedagog specjalny zajmuje się nie tylko niepełnosprawnością. Prowadzi też zajęcia rozwijające dla najmłodszych. Wykorzystuje różne techniki, formy i metody pracy: ćwiczenia grafomotoryczne przy stoliku, naukę prawidłowego chwytu, zabawy sensoryczne i sensomotoryczne, ćwiczenia usprawniające sprawność motoryki małej i dużej jak również zajęcia edukacyjne. Uczy też rodziców, jak powinni bawić się ze swoim dzieckiem, aby ta zabawa przynosiła jak najwięcej korzyści.

Alina Krowicka

LOGOPEDA
OLIGOFRENOPEDAGOG
SURDOPEDAGOG
PROVIDER NEUROFLOW

Szczególnie interesuje się centralnymi zaburzeniami przetwarzania słuchowego.

Katarzyna Łachmanowicz

Katarzyna Łachmanowicz

FIZJOTERAPEUTA
OSTEOPATA

Oceni zaburzenia napięcia mięśniowego w obrębie całego ciała nie tylko w zakresie głowy i twarzy. Terapia osteopatyczno-fizjoterapeutyczna poprawi pracę układu nerwowego, tak aby terapia logopedyczna była w pełni skuteczna i długotrwała. Wspiera leczenie ortodontyczne.

image_6487327

Dominika Wdowiarz

LOGOPEDA

IMG-20240613-WA0000

Anna Turkosz

TERAPIA INTEGRACJI SENSORYCZNEJ
SURDOPEDAGOG
OLIGOFRENOPEDAGOG
TŁUMACZ JĘZYKA MIGOWEGO
TERAPEUTA OSÓB Z AUTYZMEM

Jestem pedagogiem specjalnym, surdopedagogiem, oligofrenopedagogiem, terapeutą pedagogicznym i certyfikowanym terapeutą integracji sensorycznej oraz tłumaczem polskiego języka migowego. Ukończyłam studia wyższe na Akademii Pedagogiki Specjalnej na kierunku surdopedagogika i terapia pedagogiczna oraz studia magisterskie na kierunku edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną.

Katarzyna Nosek

PSYCHOLOG DZIECIĘCY

Anna Zainczkowska

DIETETYK KLINICZNY
KOSMETOLOG

Anna Jaskuła

LOGOPEDA

kontakt

© Pracownia mowy. All rights reserved.