Martwisz się czy twoje dziecko rozwija się prawidłowo, potrzebujesz konsultacji lub wskazówek co masz robić?

Przekonaj się dlaczego właśnie u nas tak wiele osób znalazło odpowiednią przestrzeń dla rozwoju swojego dziecka.

Jesteśmy zespołem terapeutów.

Specjalizujemy się w diagnozowaniu i terapii niemowląt, dzieci oraz młodzieży. Metodę pracy dopasowujemy do potrzeb i możliwości naszych małych pacjentów, dzięki czemu zapewniamy im przyjazną
atmosferę podczas wizyty w gabinecie.

Rodzice mówią, że u nas dzieci czują się jak w domu a podczas pracy cały czas świetnie się bawią i uwielbiają do nas wracać.

Cieszymy się, że tak jest odbierana nasza praca i nieustanie dokładamy starań aby pomagać małym pacjentom i ich rodzicom jeszcze skuteczniej.

Usługi

 Zajmujemy się oceną i wspieraniem rozwoju niemowląt i małych dzieci.
Specjalizujemy się we wczesnej interwencji logopedycznej, diagnozie i terapii dzieci z wyzwaniami rozwojowymi (m. in. wcześniactwo, zespoły genetyczne) oraz zajmujemy się profilaktyką i wsparciem leczenia ortodontycznego.

“Sukces każdego dziecka zaczyna się
od dobrej edukacji.”

O Gabinetach

Miejsca pracy są dostosowane do wieku i możliwości dziecka oraz charakteru zadania. Do dyspozycji mamy biurko z wysokim krzesłem, mały stolik i krzesełko, zamknięte krzesełko terapeutyczne, maty piankowe, przewijak oraz wygodne fotele sprzyjające rozmowie z rodzicem i umożliwiające nakarmienie niemowlaka.

Zadania i ich cele w trakcie terapii są zawsze przemyślane. Chodzi nie tylko o świetną zabawę ale przede wszystkim o pobudzanie do rozwoju i osiąganie celów terapeutycznych.

Po spotkaniu zawsze możesz liczyć na wsparcie. W razie wątpliwości możesz skorzystać z porady telefonicznej lub ocenimy przesłane przez Ciebie nagrania.

Gabinety są wyposażone w najwyższej jakości pomoce, sprawdzone przeze mnie i małych pacjentów. Ciągle jednak poszerzam ich zasób aby móc jeszcze efektywniej pracować z Twoim dzieckiem.

kontakt

© Pracownia mowy. All rights reserved.